Apartamenty w Dębkach

Apartamenty

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 rodzinnych apartamentów 2 i 3 pokojowych oraz wolnostojący, piętrowy  domek. Poniżej umieściliśmy opis każdego z apartamentów, aby ułatwić Państwu wybór.

Na terenie obiektu znajduje się ogródek, miejsce na grilla, plac zabaw dla dzieci, duża ogrodzona trampolina, zjeżdżalnia, huśtawki oraz miejsca parkingowe dla naszych Gości. Cały teren jest ogrodzony.

 


MiniGal Nano Testsite
Start > foto1

APARTAMENT nr 1 - 3 POKOJOWY - na parterze
2 sypialnie
( pojedyńcze łóżka ), salon z aneksem kuchenno-jadalnym ( a w nim : kuchenka elektryczna, czajnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, zastawa stołowa ),  łazienka z prysznicem. W salonie znajduje się dwuosobowa, rozkładana sofa.TV w salonie i sypialni. Apartament posiada własny taras z bezpośrednim zejściem do ogrodu.

APARTAMENT nr 2 - 2 POKOJOWY - na parterze
sypialnia ( łoże małżeńskie ) , salon z aneksem kuchenno-jadalnym ( a w nim : kuchenka  elektryczna, czajnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, zastawa stołowa ), łazienka z prysznicem. W salonie znajduje się dwuosobowa, rozkładana sofa. TV - w salonie i sypialni.  Apartament posiada własny taras. 

APARTAMENT nr 3 - 3 POKOJOWY - na 1 piętrze
2 sypialnie ( w tym jedna na poddaszu; pojedyńcze łóżka ), salon z aneksem kuchenno-  jadalnym ( a w nim : kuchenka elektryczna, czajnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, zastawa stołowa ) ,  łazienka z prysznicem. W salonie znajduje się dwuosobowa, rozkładana sofa. TV - w salonie i sypialni. Apartament z balkonem.

APARTAMENT nr 4 - 2 POKOJOWY - na 1 piętrze
sypialnia ( na poddaszu z czterema pojedyńczymi łóżkami ), salon z aneksem kuchenno-jadalnym ( a w nim : kuchenka elektryczna, czajnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, zastawa stołowa ) , łazienka z prysznicem.  W salonie znajduje się dwuosobowa, rozkładana sofa. TV - w salonie i sypialni. Apartament z balkonem. 

APARTAMENT nr 5 - 3 POKOJOWY - na 1 piętrze
2 sypialnie
( pojedyńcze łóżka ; jedna sypialnia na poddaszu ), salon z aneksem kuchenno-jadalnym ( a w nim : kuchenka elektryczna, czajnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, zastawa stołowa ),  łazienka z prysznicem. W salonie znajduje się dwuosobowa, rozkładana sofa. TV - w salonie i sypialni. Apartament z balkonem.

DOMEK WOLNO STOJĄCY  - piętrowy
2 sypialnie
( 1 - łoże małżeńskie a w 2 - pojedyńcze łóżka ), Salon z aneksem kuchennym ( a w nim : kuchenka elektryczna, czajnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, zastawa stołowa ), łazienka z prysznicem. W salonie znajduje się dwuosobowa, rozkładana sofa. TV - w salonie i sypialni.Domek posiada piękny taras.
 

Turystyczny Katalog Ettur.pl


 

 • Szybki Kontakt

  Apartamenty w Dębkach
  Ul. Bursztynowa 12
  84-110 Dębki

   

  Konto: Bank Millenium
  68 1160 2202 0000 0000 5364 6400

   601801191

  info@apartamentydebki.com